Pochwal się swoim projektem – Dni otwarte Funduszy Europejskich


W dniach 7 – 10 maja 2015 r. odbędzie się ogólnopolska akcja promocyjna „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która będzie koordynowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Ubiegłoroczne wydarzenie przyciągnęło aż 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji dla uczestników odwiedzających projekty. Aby wziąć udział w II edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swoje stoisko dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja 2015r.

Do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich zachęcamy beneficjentów, którzy realizowali projekty w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 za pośrednictwem LGD Blisko Krakowa

Wszystkich, którzy chcieliby bezpłatnie wypromować swój projekt, zapraszamy do udziału w akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny na specjalnej stronie internetowej dedykowanej Dniom Otwartym Funduszy Europejskich. Znajdują się tam również wszystkie niezbędne informacje o akcji, jej uczestnikach, oferowanych przez nich atrakcjach, a także godziny otwarcia i mapki dojazdu. O wydarzeniu będą powiadamiać ogólnopolskie media, m.in. za sprawą spotu zapraszającego Polaków do udziału w akcji. A jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości, proszę pisać na e-mail:ksow@malopolska.mw.gov.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem ww. przedsięwzięciu, prosimy zapoznać się z regulaminem akcji – Regulamin

Pochwal się swoim projektem - Dni otwarte Funduszy Europejskich


 

 

<<< powrót

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?