Zebranie sprawozdawcze Koła Gospodyń Wiejskich z Babic

W dniu 22 kwietnia 2015 roku LGD „Partnerstwo na Jurze” została zaproszona na zebranie sprawozdawcze z działalności Koła Gospodyń Wiejskich z Babic.

Zebranie otworzyła Pani Krystyna Nowak – Przewodnicząca babickiego Koła Gospodyń Wiejskich. Następnie powitała Członkinie oraz zaproszonych gości. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie sprawozdania z działań za miniony rok. W 2014 roku Koło było bardzo aktywne, wzięło udział we wszystkich organizowanych spotkaniach, konkursach, kiermaszach, jarmarkach oraz w obrzędach świąt kościelnych oraz kulturalnych, które odbywały się na terenie gminy, czy powiatu. Sprawozdanie  za 2014 rok zostało przyjęte bez zastrzeżeń. Następnie Przewodnicząca przedstawiła plan działanie na rok obecny. Na koniec zebrania głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali za współpracę z Członkiniami Koła w minionym roku.

Przewodnicząca podziękowała Członkiniom, LGD „Partnerstwo na Jurze” oraz miejscowym organizacjom za owocną współpracę, dzięki czemu możliwa była realizacja różnych przedsięwzięć. Zebranie przebiegało w miłej, serdecznej atmosferze, przy pysznym poczęstunku przygotowanym przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” składa serdeczne podziękowania dla Członkiń Koła Gospodyń Wiejskich z Babic za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie w rozwój i dziedzictwo kulturowe naszego powiatu. Wysoko cenimy sobie aktywność, z jaką Panie podchodzą do naszych inicjatyw oraz jesteśmy wdzięczni za wspaniały dar pracy dla naszej lokalnej społeczności.

Zebranie sprawozdawcze Koła Gospodyń Wiejskich z Babic

 

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?