Zbieramy pomysły na rozwój Doliny Karpia – tworzenie strategii Doliny Karpia na lata 2014-2020

Szanowni Państwo,

 

W związku z trwającymi pracami nad lokalną strategią rozwoju Doliny Karpia na lata 2014-2020 przedstawiamy Państwu karty projektowe, w których można uwzględnić własne pomysły przyczyniające się do rozwoju Doliny Karpia.


Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje kart:

– fiszka dla przedsiębiorców/rolników skierowana jest do osób chcących założyć działalność gospodarczą (w tym rolniczą) lub rozwinąć już istniejącą

– fiszka ogólna to fiszka skierowana do osób fizycznych, organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), KGW, LKSów, podmiotów ekonomii społecznej, parafii, JST i innych podmiotów, które zamierzają realizować projekty przyczyniające się do rozwoju Doliny Karpia.

Jeśli nie mają Państwo skonkretyzowanego pomysłu na projekt istnieje możliwość wypełnienia trzeciej karty, w której umieszczone zostały projektowane działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. Mogą Państwo w niej zaznaczyć te działania, które według Państwa powinny być realizowane w ramach przyszłej strategii Doliny Karpia na lata 2014-2020.

Mogą Państwo wypełnić dwa rodzaje ankiet czyli fiszkę dla przedsiębiorców/rolników lub fiszkę ogólną oraz kartę dotyczącą zakresu działań.

 

Uzupełnione karty prosimy nadsyłać drogą mailową na adres biuro@dolinakarpia.org, pocztową na adres Stowarzyszenie Dolina Karpia, ul. Rynek 2, 32-640 Zator lub dostarczyć osobiście do wskazany adres w terminie do 18 września 2015 roku.

 

Fiszka – ogólna

Fiszka – przedsiębiory/rolnicy

Zakres działań

 

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

 

 


Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?