XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
7:15 – 15:30XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!Serdecznie zapraszamy na XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie działalności Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa. W niedzielę 11-go stycznia 2015 r. włączamy się do akcji WOŚP. Poniżej informacje o WOŚP w poszczególnych gminach Korony. Lista imprez będzie aktualizowana na bieżąco.

Program imprezy w Kocmyrzów-Luborzycy:

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie finałowym, który odbędzie się w Naszym Centrum Kultury w niedzielę 11 stycznia o godz.15.00

XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!
Program imprezy w Zabierzowie:

W tym roku rzesza wolontariuszy będzie kwestować na rzecz zakupu sprzętu medycznego dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Finał WOŚP tradycyjnie odbędzie się przy Centrum Kultury w Zabierzowie. Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabierzowskie centrum kultury przygotowało wiele atrakcji, nie tylko dla wolontariuszy. Tegoroczny program będzie obfitował w liczne zabawy z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych oraz występy. Rozpoczynamy o godz. 16:00. Na scenie pojawią się wokaliści z centrum kultury oraz tancerze ze Szkoły Frygi Drygi. Wystąpią także małe baletnice, a na zakończenie zespół ETER. W tym dniu będzie można wesprzeć WOŚP poprzez zakup biletu-cegiełki, a każdy posiadacz takiego biletu będzie miał szansę zdobycia cennej nagrody. Ponadto Klub Seniora „Złota Jesień” z Zabierzowa przygotuje Kawiarenkę babuni, gdzie będzie można zasmakować w domowych wypiekach i słodyczach. Całość zakończy pokaz ogniowo-pirotechniczny w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabierzowie.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców do wspólnej zabawy i kwestowania!

XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Program imprezy w Zielonkach:Program imprezy w Zabierzowie:23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia w hali sportowej w Zielonkach. Szczegółowy program imprezy na plakacie poniżej.
XXIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?