„Wioska pod Skałą” zdobyła 5 tysięcy!

Fundacja LAS – Ludzie Aktywni Społecznie w Bolęcinie uzyskała dotację w wysokości 5000 tys. zł. w ramach konkursu grantowego FIO Małopolska Lokalnie. Autorką zwycięskiego projektu – „SKAŁKA TRIASOWA – ZABAWA, EDUKACJA, INTEGRACJA. ROZWÓJ I PROMOCJA MIEJSCOWOŚCI TEMATYCZNEJ WIOSKA POD SKAŁĄ W BOLĘCINIE” jest Pani Agnieszka Mendela, animatorka i koordynatorka „Wioski pod Skałą”. Projekt będzie realizowany od połowy czerwca do końca lipca.

Celem projektu będzie aktywizacja i integracja mieszkańców wsi wokół tematu przewodniego „Wioski pod Skałą”. Może w nim wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany rozwojem Bolęcina oraz promowaniem jego walorów przyrodniczych i historycznych.

W ramach projektu mieszkańcy będą uczestniczyć w działaniach promujących aktywny wypoczynek. Kontynuowane będą prace związane z tworzeniem Miejscowości Tematycznej w Bolęcinie – powstanie quest o Skałce Triasowej a „Skalny Zakątek” wzbogaci się o nowe przykłady skał i minerałów.  Zostanie również zakupione wyposażenie służące organizacji imprez na terenie sołectwa m.in. II Imprezy Tematycznej „Urodziny Skałki Triasowej”.

Serdecznie gratulujemy!

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?