Środki unijne na lata 2016-2022

Podhalańska Lokalna Grupa Działania będzie przyznawać unijne środki na lata 2016 – 2022 dla mieszkańców, przedsiębiorców i stowarzyszeń z obszaru Gmin: Czarny Dunajec, Biały Dunajec, Kościelisko, Poronin, SzaflaryW maju 2016 r. Podhalańska Lokalna Grupa Działania została wybrana do realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach działania LEADER w PROW na lata 2014-2020.Według strategii rozwoju lokalnego dla obszaru gmin: Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Kościelisko, Poronin, Szaflary, Podhalańska LGD będzie miała do rozdysponowania ponad 6,5 mln zł na:– zakładanie działalności gospodarczych– rozwój działalności gospodarczych– wsparcie organizacji pozarządowych na realizację ich działań statutowych– inwestycje w niekomercyjną infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną– inicjatywy wspierające ofertę spędzania wolnego czasu i innePierwsze nabory wniosków zostaną przeprowadzone już w październiku 2016 r.!!!Planowane nabory wniosków poprzedzą spotkania informacyjne na całym terenie LGD oraz szkolenie dla mieszkańców w biurze LGD. O szczegółach będziemy informować poprzez stronę www.podhalanska.pl oraz Facebook.Jesteś mieszkańcem lub przedsiębiorcą prowadzącym działalność na obszarze gmin Podhalańskiej LGD? Masz pomysł na rozwój regionu, swojej organizacji lub firmy?
Przyjdź do biura LGD, skorzystaj z doradztwa pracowników i dowiedz się na jakich zasadach będzie możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i działania LEADER.
Biuro LGD mieści się w Białym Dunajcu, ul. Jana Pawła II 308, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00Zapraszamy także do kontaktu i konsultacji poprzez:– funkcję chat online na stronie internetowej PLGD: www.podhalanska.pl– komunikator na fanpageu LGD na portalu Facebook– kontakt telefoniczny pod nr.: 18 20 11 543– e-mail: info@podhalanska.pl Środki unijne na lata 2016-2022

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?