Punkt konsultacyjny

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Dolina Karpia serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia Punktu Konsultacyjnego w biurze Stowarzyszenia Dolina Karpia, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. W Punkcie Konsultacyjnym można otrzymać informacje na temat nowego okresu programowania na lata 2014-2020, tworzenia lokalnej strategii Doliny Karpia, przewidywanego harmonogramu prac oraz wszelkich działań Stowarzyszenia Dolina Karpia w bieżącym okresie programowania. Na pytania zainteresowanych osób odpowiadać będą pracownicy Stowarzyszenia Dolina Karpia. W Punkcie Konsultacyjnym będzie można również wydrukować aktualne rozporządzenia, wytyczne lub inne dokumenty dotyczące nowej perspektywy finansowej.

Już teraz zapraszamy do naszej zakładki „LSR 2014-2020znajdującej się na stronie głównej Stowarzyszenia Dolina Karpia, gdzie znajdą Państwo aktualne dokumenty dotyczące nowego okresu programowania, rozporządzenia i wytyczne, które na bieżąco będą aktualizowane.

Wyrażamy nadzieję, że praca nad wielofunduszową strategią Doliny Karpia będzie przebiegała we współpracy gmin oraz lokalnej społeczności a jej realizacja przyczyni się do rozwoju Doliny Karpia na kolejne lata.

Już dziś zachęcamy Państwa do włączenia się w tworzenie strategii rozwoju naszego regionu!

 

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?