Pierwsza wiejska gra terenowa

GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:
Pn. od 7:30 do 12:30 
Śr. od 11:30 do 15:30
Pt. od 7:30 do 12:30 

Poza godzinami
pracy biura
prosimy o kontakt
telefoniczny
z numerem telefonu
664 067 821
Pierwsza wiejska gra terenowa12 września 2015 r. w godz. od 14:00 do 18:00 w Modlnicy (plac zabaw dla dzieci przy dworze) zostanie zorganizowana pierwsza gra terenowa wiejska „Śladami mieszkańców kolbergowskiej wsi Modlnica”.
Gra organizowana jest w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie edukacji oświaty i wychowania Gminy Wielka Wieś oraz „Europejskich Dni Dziedzictwa w Polsce”. Gra przygotowana została przy współpracy SF Teatr Regionalny w Krakowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielkiej Wsi, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Referatu Promocji i Rozwoju, Gminy Wielka Wieś, Zespołu Modlnicanie, OSP Modlnica, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Modlnicy.

Chcemy w ten sposób promować dziedzictwo kulturowe podkrakowskiej wsi Modlnica oraz jej różnorodność, bogactwo tradycji, folkloru oraz spuścizny pozostawionej w dziełach Oskara Kolberga. Poprzez jej organizację przybliżymy dawne i zapomniane życie mieszkańców Modlnicy.

W związku organizacją serdecznie zapraszamy osoby pełnoletnie do wzięcia udziału w pierwszej grze wiejskiej realizowanej w Modlnicy. Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 sierpnia 2015 r. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona (szczegóły w regulaminie). Uczestników gry wiejskiej obowiązuje strój  nieformalny, najlepiej sportowy i wygodny Dla uczestników przewidujemy nagrody. Zachęcamy również wszystkich, którzy przybędą do śledzenia przebiegu tego wydarzenia. Na zakończenie wszystkich zapraszamy na poczęstunek.

Uczestnicy będą mogli w niestandardowy sposób pozyskać wiedzę z zakresu kultury i historii podczas realizowanej gry. Forma gry będzie wzbogacona o działania z mapą, twórczość plastyczną, taneczną, zagadkami związanymi ze wsią Modlnica, fotografię zabytkowych terenów otuliny dworu, zadania bazujące na talentach i umiejętnościach uczestników. Stacje wyposażone będą w rekwizyty związane z egzystencją mieszkańców Modlnicy w XIX w. i I poł XX w., malowanki, chusty krakowskie, książki, i inne rekwizyty niezbędne do przeprowadzenia gry.

Zapraszamy do udziału i kibicowania zawodnikom. Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android
Sklep App Store (IOS)
Pierwsza wiejska gra terenowa

Sklep Google Play (Android)
Pierwsza wiejska gra terenowa

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?