Jubileusz 60-lecia KGW z Psar połączone z 10-leciem działalności artystycznej Zespołu Ludowego Psarzanie

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w uroczystościach Jubileuszowych 60-lecia Koła Gospodyń Wiejskich z Psar połączonego z 10-leciem działalności artystycznej Zespołu Ludowego „Psarzanie”. Zgromadzonych gości powitała, członkini KGW Pani Bożena Feliksiak, która w swym wystąpieniu podziękowała wszystkim za dotychczasową pracę i zaangażowanie w życie społeczne.

Koło Gospodyń Wiejskich z Psar podczas swojej 60-letniego istnienia podejmowało wiele inicjatyw, mających na celu integrację środowiska wiejskiego, prowadzenie działalności edukacyjno – oświatowej,  pielęgnowanie tradycji, zwyczajów i obrzędów ludowych. Panie uczestniczyły także w różnego rodzaju uroczystościach, konkursach, pokazach potraw, biesiadach, wystawach, targach i prezentacjach. Koło, ściśle współpracuje z przedstawicielami samorządów gminnych i powiatowych, stowarzyszeniami, organizacjami społeczno-kulturalnymi, szkołami, przedszkolami, strażą, a także policją.

W programie święta nie zabrakło występów artystycznych w wykonaniu jubilatek, które zaprezentowały się w strojach ze swoim repertuarem ludowych pieśni.

Były serdeczne podziękowania, prezenty, kwiaty oraz życzenia kolejnych długich lat działalności.

Galeria zdjęć

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?