ZEBRANIE RADY

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 lipca 2014 została opublikowana nowelizacja Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 8 lipca 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.Z przyjemnością informujemy o wynikach Konkursu Fotograficznego Edycja 2014. Gratulujemy pomysłowości oraz wyczucia fotograficznego wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.O terminie i miejscu wręczenia nagród za zajęte miejsca oraz wyróżnienia poinformujemy w najbliższym czasie, na naszej stronie internetowej.UWAGA!!! UWAGA!!
Zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 czerwca 2014r. zmieniahjącego rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania " Wdrażanie Lokalnych Strategi Rozwoju" objętego PROW 2007-2013 wnioski o płatność będą mogły być skłądane do 31 marca 2015r.
Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy bieg TKKF Dobczyce. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej realizując tzw: "mały projekt" pt: „Organizacja zajęć i zawodów sportowych przez Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Dobczyce” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejsckich na lata 2007-2013,

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?