Wzory formularzy i dokumentacji w ramach PROW na lata 2014-2020 opublikowane!

Szanowni Państwo,

informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowała wzory formularzy i dokumentacji w ramach PROW 2014-2020. Znajdziecie je Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem:

http://www.bliskokrakowa.pl/pl/dotacje-prow-2014-2020/formularze-dokumentow

Formularze zostały podzielone na odpowiadające im rodzaje operacji i projektów. Materiały są jeszcze niekompletne, jednakże będą na bieżąco uzupełniane przez pracowników Biura LGD, wraz z każdą aktualizacją przeprowadzoną przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Alternatywny link do formularzy ze strony ARiMR:

http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc.html

Jednocześnie informujemy Państwa, że wszelkie konsultacje wyżej wymienionych dokumentów prowadzone będą dopiero od września 2016 roku. W tym celu zapraszamy Państwa na spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące zasad oceniania i wyboru operacji oraz warunków i sposobów przygotowania dokumentacji aplikacyjnej i rozliczania projektów. W ich trakcie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odnośnie wniosków o przyznanie pomocy. Spotkania planowane są na pierwszą połowę września 2016 r. i odbędą się w każdej z gmin wchodzących w skład LGD Blisko Krakowa. Szczegółowy harmonogram spotkań ogłoszony zostanie na naszej stronie w terminie późniejszym.

<<< powrót

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?