Wyróżnienie dla Jerzego Kasprzyka – Prezesa LGD „Partnerstwo na Jurze” podczas Jubileuszowej X Gali Przedsiębiorczości 2015 Chrzanowskiej Izby Gospodarczej

W dniu 23 kwietnia br. po raz dziesiąty odbyła się Gala Przedsiębiorczości 2015, na której nagrodą specjalną za wspieranie i rozwój przedsiębiorczości w powiecie chrzanowskim wyróżniono Pana Jerzego Kasprzyka – Prezesa Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”. Organizatorem uroczystości, była Chrzanowska Izba Gospodarcza, zajmująca się na co dzień promowaniem przedsiębiorczości i animacją życia gospodarczego.

W kategorii mikro i małe przedsiębiorstwa, spośród siedmiu nominowanych, Nagrodę Główną – Statuetkę otrzymali: Jadwiga Szymanowska MOFEMA Sp. z o.o. z Krakowa oraz Jacek Pabis Z.P.H.U. ELIMEX z Trzebini. Wręczenie statuetki oraz pamiątkowych pater dokonali wspólnie Marszałek Małopolski Marek Sowa oraz Prezes Chrzanowskiej Izby Gospodarczej Stefan Adamczyk. W kategorii średnie przedsiębiorstwa wyniki konkursu przedstawił starosta chrzanowski Janusz Szczęśniak. Nagrodę Główną w tej kategorii otrzymali: Robert Lipnicki EPS SYSTEM z Trzebini oraz Jan Pawlak PAWLAK Sp. z o.o. z Krzeszowic.

Gala była też okazją do przyznania wyróżnień przez Kapitułę Konkursu „Przedsiębiorca Roku 2014”, które otrzymał Pan Jerzy Kasprzyk – Prezes LGD „Partnerstwo na Jurze” za wspieranie i rozwój przedsiębiorczości w powiecie chrzanowskim.

– Nagrodę odbieram nie tylko jako Prezes LGD, ale również jako pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie, który na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami… W powiecie chrzanowskim nie brakuje ludzi, którzy mają pomysł, jak założyć własny biznes i jak stworzyć nowe miejsca pracy – podsumował J. Kasprzyk.

LGD „Partnerstwo na Jurze” serdecznie gratuluje zwycięzcom, a także dziękuje tym wszystkim Przedsiębiorcom, którzy na co dzień wspierają realizację celów statutowych, a także są odbiorcami realizowanych przedsięwzięć i projektów.

Wyróżnienie dla Jerzego Kasprzyka - Prezesa LGD „Partnerstwo na Jurze” podczas Jubileuszowej X Gali Przedsiębiorczości 2015 Chrzanowskiej Izby Gospodarczej

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?