Wizyta Pierwszej Damy w Kazimierzy Wielkiej

Wizyta była szalenie ważnym wydarzeniem dla władz i mieszkańców miasta. – To ważny dzień dla nas, bowiem pierwszy raz w historii miasta gościliśmy tak ważną osobistość. Jesteśmy zaszczyceni – podkreślił burmistrz Adam Bodzioch.

Pani Prezydentowa błyskotliwym poczuciem humoru i otwartością wprowadziła sympatyczną atmosferę.
– Pierwszy trudny krok, czyli założenia inicjatywy, jest już za Wami. Życzę, by Wam się wszystko udawało. Wierzę, że będziecie miały wiele satysfakcji z działania – zwróciła się do Kobiet Kreatywnych. Podkreśliła, jak ważne jest organizowanie wspólnych inicjatyw społecznych, tworzenie miejsc pracy zwłaszcza w małych środowiskach. – Trzymam za Was kciuki – dodała.

Kobiety zasypały Panią Prezydentową pytaniami. Były ciekawe skąd czerpie motywację do działania, czy lubi politykę, jak w jej oczach zmieniła się rola kobiety w ciągu ostatnich lat. Na pytanie, jakie rady ma dla współczesnej kobiety, która godzi obowiązki matki i pracownika, Pani Prezydentowa odpowiedziała: – Trzeba uwierzyć, że to się uda i pamiętać, że dzieci mają też ojców.

Kilka chwil poświęciła dla przybyłych Kół Gospodyń Wiejskich. – Nie tak dawno spotkałyśmy się w Pałacu Prezydenckim, miło mi jest Was znów widzieć – przypomniała. Podkreśliła ważność inicjatyw na wsiach. – Dziś panie są świadome swoich możliwości, są pełne energii, zapału do pracy i chęci do działania – dodała.

Panią Prezydentową ujął występ podopiecznych z przedszkola Parkowe Skrzaty w Kazimierzy. Dzieci śpiewały i tańczyły specjalnie przygotowane układy. – Pięknie wystąpiłyście – podkreśliła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?