WARSZTATY MAŁOPOLSKIEJ SIECI LGD I STOWARZYSZENIA KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA

GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
7:15 – 15:30WARSZTATY MAŁOPOLSKIEJ SIECI LGD I STOWARZYSZENIA KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWAWARSZTATY MAŁOPOLSKIEJ SIECI LGD I STOWARZYSZENIA KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA28 maja w sali teatralnej Zespołu Szkół w Raciborowicach odbyły się warsztaty zorganizowane przez Małopolską Sieć LGD oraz Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa. W ramach wydarzenia Panie ze Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Kocmyrzów-Luborzyca „Kolibaby” przeprowadziły warsztaty rękodzielnicze. Dzieci, młodzież oraz dorośli pod czujnym okiem Pań z „Kolibab”  próbowali  swoich sił w różnych technikach rękodzielniczych, m.in. decoupagu, robienia kwiatów z bibuły, haftu krzyżykowego, orgiami przestrzennego oraz tworzenia biżuterii i ozdób z koralików.
W trakcie warsztatów nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Imprezie towarzyszyły gry i zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, krzyżówki, konkursy plastyczne oraz malowanie twarzy. Najmłodsi mieszkańcy naszych okolic mogli także za pomocą rysunków zabrać głos i „namalować” swój pomysł na zmiany w regionie.

Dorośli natomiast mieli okazję wziąć udział w konkursie „Mam Pomysł” – na specjalnym formularzu zgłaszali propozycje zmian w ich najbliższym otoczeniu. Podczas spotkania odbyło się także głosowanie na najciekawszy projekt beneficjentów programu „Dobre Praktyki”. Za najbardziej interesujący  uczestnicy spotkania uznali projekt  zrealizowany przez gminę Kocmyrzów-Luborzyca pt. „Remont budynku wielofunkcyjnego wraz z adaptacją i wyposażeniem na cele kulturalno-społeczne w miejscowości Baranówka”.

Wydarzeniu towarzyszył także pokaz filmu na temat działalności Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa oraz poczęstunek.

Było to już kolejne tego typu wydarzenie zorganizowane przez Małopolską Sieć LGD. Do końca czerwca b.r. na terenie Województwa Małopolskiego odbywać się będą tego rodzaju eventu, na które oczywiście serdecznie zapraszamy.

Spotkanie zorganizowano w ramach realizacji projektu „Teraz czas na Małopolską sieć LGD” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Człowiek – najlepsza inwestycja.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację imprezy. Mamy nadzieję, że spotkanie było okazją do twórczego i ciekawego sposobu spędzenia wolnego czasu.

WARSZTATY MAŁOPOLSKIEJ SIECI LGD I STOWARZYSZENIA KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android
Sklep App Store (IOS)
WARSZTATY MAŁOPOLSKIEJ SIECI LGD I STOWARZYSZENIA KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA

Sklep Google Play (Android)
WARSZTATY MAŁOPOLSKIEJ SIECI LGD I STOWARZYSZENIA KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?