Sonda – oceń propozycję nowego logotypu dla Blisko Krakowa

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety  dot. propozycji nowego logotypu dla stowarzyszenia Blisko Krakowa: http://bitly.pl/497444

Obecny czas to dla naszego Stowarzyszenia czas zmian. W czerwcu br. dołączyły do nas dwie nowe gminy, zakończyliśmy okres programowania 2007-2013. Przed nami nowa perspektywa finansowa, nowe wyzwania, nowe pomysły. To również dobry moment na zmianę dotychczas wykorzystywanego przez nas logotypu. Do nowego, odświeżonego logotypu dodaliśmy kolor zielony, który nawiązuje kolorystyką do nowych gmin, a także kojarzy się z rekreacją i ekologią, które w najbliższych latach będą zajmowały ważne miejsce w działaniach LGD. Utrzymanie wizualnej spójności pomiędzy starym i nowym znakiem ma natomiast na celu podkreślenie dotychczasowych, kilkuletnich już działań Stowarzyszenia Blisko Krakowa.
Prezentujemy zatem propozycję nowego logotypu oraz poprzedni – dla porównania – prosząc o opinie. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem.

Zapraszamy również na https://www.facebook.com/events/879246882161925/

Sonda - oceń propozycję nowego logotypu dla Blisko Krakowa

Europejski Fundusz rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. LGD Blisko Krakowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy LEADER; Poddziałanie: 19.1 Wsparcie Przygotowawcze. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

<<< powrót

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?