Białych Górali i Lachów Sądeckich

Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w  Krajowym Rejestrze Sądowym 26.03.2008 r. jako Lokalna Grupa Działania o nazwie Stowarzyszenie Białych Górali i Lachów Sądeckich. Działa na obszarze gminy Łącko. Gmina Łącko znajduje się na terenie powiatu sądeckiego (województwo małopolskie), na krawędzi Beskidu Wyspowego i Beskidu Sądeckiego nad zlewem rzek Dunajec i Czarna Woda na wys. 350-400 m. n. p. m. Należy do najbardziej malowniczych miejsc na Sądecczyźnie, które przyciąga swoim niepowtarzalnym urokiem.  Zajmuje 132 km 2, a w 16 wsiach mieszka ponad 15 tyś. osób. Gmina Łącko stanowi wspaniałe miejsce do wypoczynku przez cały rok. W tej okolicy oznakowano wiele ciekawych i malowniczych szlaków turystycznych. Głównym kierunkiem  działania LGD Stowarzyszenia Białych Górali i Lachów Sądeckich jest wykorzystanie zasobów przyrodniczych i turystycznych przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

Stowarzyszenie Białych Górali i Lachów Sądeckich


Łącko 836,
33-390 Łącko
(budynek poczekalni przy zajezdni autobusowej w Łącku)
NIP 734-334-27-26

tel. 881 021 881
e-mail. biuro@lgdlacko.pl

Janusz Koza – Kierownik Biura
kom. 888394640

Agnieszka Gromala – Pracownik Biura

Strona www: http://www.lgdlacko.pl

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Ewaluacja zewnętrzna małopolskich lokalnych strategii rozwoju” mająca na celu identyfikację i ocenę efektów realizacji lokalnych strategii rozwoju 2014-2020 w województwie małopolskim zakończoną opracowaniem narzędzia wspierającego zarządzanie strategiczne lokalnych grup działania poprzez przeprowadzenie ewaluacji zewnętrznej w okresie maj-październik 2021 r., współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: opracowanie narzędzia dla 32 małopolskich lokalnych grup działania wspierającego zarządzanie strategiczne i prowadzenie polityki opartej na wiedzy, wykorzystującej doświadczenia z zakończonych interwencji.

Log in with your credentials

Forgot your details?