"Rusza LSR" – Kampania promocyjno-informacyjna

Stowarzyszenie Dolina Karpia rozpoczyna wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia. Będziemy Państwu na bieżąco przekazywać informacje o stanie wdrażania Strategii, głównych celach, planowanym budżecie, terminach naborów, zakresie i warunkach wsparcia oraz rodzaju operacji, które będą mogły otrzymać dofinansowanie. Już wkrótce otrzymacie Państwo informacje na temat harmonogramu naborów planowanych jeszcze w 2016 roku.

Informację na temat planowanego wdrażania Strategii otrzymacie Państwo na Konferencji pn. „Wsparcie na rzecz rozwoju w perspektywie finansowej 2014-2020″ dnia 7 czerwca br., która odbędzie się w godzinach od 10:00 do 15:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze przy ul. Juliusza Słowackiego 15, na którą serdecznie zapraszamy.

Informacje dotyczące wdrażania Strategii możecie Państwo uzyskać w Biurze Stowarzyszenia, Zator ul. Rynek 2 oraz ze strony www.dolinakarpia.org. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z LSR. 

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?