PIKNIK WOLNOŚCI – KADRÓWKA 2015

GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:
Pn. od 7:30 do 12:30 
Śr. od 11:30 do 15:30
Pt. od 7:30 do 12:30 

Poza godzinami
pracy biura
prosimy o kontakt
telefoniczny
z numerem telefonu
664 067 821
PIKNIK WOLNOŚCI - KADRÓWKA 2015Serdecznie zapraszamy 6 i 9 sierpnia 2015r. na Przemarsz I Kompanii Kadrowej Strzelców Józefa Piłsudskiego oraz na Piknik Wolności.

9 sierpnia 2015r. zapraszamy na Piknik Wolności do Wilczkowic. Jak co roku przy tego rodzaju imprezie, czeka na Państwa mnóstwo atrakcji m.in. maraton rowerowy MTB, występy wokalistów CKiP, koncert Kuby Jaźwieckiego półfinalisty programu MAM TALENT, koncert Sylwii Grzeszczak, pokaz sztucznych ogni i wiele innych. Bogaty program artystyczny oraz mnóstwo atrakcji towarzyszących sprawią, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

PIKNIK WOLNOŚCI - KADRÓWKA 2015

W ramach pikniku patriotycznego zapraszamy na:16.15 – Koncert Orkiestry WIENIAWA z Raciborowic 16.45 – Żywa lekcja historii dla każdego!* „Panteon na wybiegu” to widowisko zespołu Budzenie Pasji-historia zarówno dla najmłodszych, jak i starszych, które w nietypowej formie przedstawi historię polskiego munduru w XX wieku oraz przybliży biografię 15 znanych i mniej znanych polskich bohaterów. Na scenie pojawiają się kolejni żołnierze w mundurach i wyposażeniu z okresu I wojny światowej, walk o granice II RP, wojny polsko-bolszewickiej, II wojny światowej, PRLu oraz współczesności. Spektakl prowadzi narrator, a kolejne wejścia okraszone są starannie dobranym podkładem muzycznym!

* Wspólne śpiewanie piosenki patriotycznej – Maciej Sikorski poprowadzi ciekawą lekcję śpiewania wraz z Magdą Anioł (zawodową wokalistką, nauczycielką śpiewu, od lat związaną z polską sceną CCM) oraz Adamem Szewczykiem, który gra na gitarze, pisze piosenki, wykłada na Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z takimi Artystami jak: Natalia Niemen, Mate.o!
* Po pokazie animatorzy widowiska będą dostępni dla gości przy stoisku prezentując Interaktywne Muzeum Munduru Polskiego. Wszyscy chętni będą mogli posłuchać opowieści o kolejnych elementach ekwipunku żołnierskiego, a przede wszystkim przebrać się w jedną z 15 przygotowanych sylwetek.18.30 – Wręczenie nagród im. Tadeusza StrumiłłoZapraszamy serdecznieAplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android
Sklep App Store (IOS)
PIKNIK WOLNOŚCI - KADRÓWKA 2015

Sklep Google Play (Android)
PIKNIK WOLNOŚCI - KADRÓWKA 2015

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?