Narodowe Święto Niepodległości w Skawinie

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Miasta i Gminy Skawina na obchody 97. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość rozpoczniemy o godz. 10.00 mszą  św. w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona w Kościele pw. śś. Apostołów Szymona i JudyTadeusza.
Po mszy św. w asyście pocztów sztandarowych szkół, straży pożarnej oraz organizacji pozarządowych przejdziemy w uroczystym przemarszu na skawiński Rynek. Przemarsz poprowadzi Orkiestra Dęta „Sygnał” z Radziszowa działająca w ramach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.
Na Rynku będziemy mieli okazję wysłuchać krótkiego programu okolicznościowego w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Skawinie. Na zakończenie zaprosimy mieszkańców do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

Zapraszamy do udziału w obchodach Święta 11 Listopada, szczególnie stowarzyszenia, instytucje i organizacje, które chciałyby dołączyć ze swoim pocztem sztandarowym podczas oficjalnych uroczystości. Prosimy o kontakt w tej sprawie z Działem Realizacji Projektów Kultury CKiS w Skawinie, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl.

Nadzór nad wszystkimi pocztami i precedencją ich ustawienia będzie sprawował Komendant Miejsko-Gminny OSP w Skawinie, Pan Edward Nowak. Prosimy, aby poczty sztandarowe zebrały się przed kościołem o godz. 9.45.
http://www.ckis.pl/obchody-97-rocznicy-odzyskania-niepodleglosci,20,2322,start.html

 

Narodowe Święto Niepodległości w Skawinie

<<< powrót

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?