Małopolska Myśli o Tobie – Festiwal Funduszy Europejskich

Koncepcja zorganizowania imprez w podziale subregionalnym powstała przede wszystkim w wyniku chęci zwrócenia uwagi na efekty wykorzystania Funduszy Europejskich w poszczególnych obszarach województwa małopolskiego i pokazania zróżnicowania terytorialnego, kulturowego i gospodarczego każdego z subregionów Małopolski. Jednak najważniejszą ideą i ambicją tych wydarzeń jest promocja konkurencyjności i innowacyjności Małopolski, które przejawiają się w różnorodności projektów, zrealizowanych dzięki wsparciu środków unijnych w perspektywie 2007-2013. Dlatego też imprezy, w formie wydarzeń plenerowych, będą doskonałą okazją do zaprezentowania dokonań, nietuzinkowych usług, innowacyjnych produktów lub oryginalnych profesji, które kojarzone są z danym subregionem i które udało się urzeczywistnić dzięki Funduszom Europejskim.

 Do udziału w imprezach zapraszamy przedsiębiorców, instytucje, uczelnie, ale przede wszystkim twórców, pomysłodawców i realizatorów tych wszystkich przedsięwzięć, które można sprowadzić do wspólnego mianownika – projekty unijne.

Imprezy będą miały charakter wydarzeń plenerowych. Do dyspozycji beneficjentów będą stoiska wystawowe, które każdy będzie miał możliwość zagospodarowania we własny, niepowtarzalny sposób. Dopełnieniem każdej z imprez będą konkursy, pokazy i inne widowiskowe aktywności, przygotowane przez beneficjentów. Wydarzenia uświetni koncert gwiazdy.

Planowany harmonogram imprez:

28.06 – Tarnów (Subregion tarnowski)

5.07 – Nowy Sącz (Subregion sądecki)

12.07 – Oświęcim (Małopolska Zachodnia)

2.08 – Dobczyce (Krakowski Obszar Metropolitalny)

16.08 – Rabka – Zdrój (Subregion podhalański)

13.09 lub 20.09- Kraków (Krakowski Obszar Metropolitalny).

Zgłoszenia do udziału w imprezach należy wypełnić poprzez elektroniczny formularz, który znajduje się pod adresem: https://www.rpo.malopolska.pl/imprezy-subregionalne

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o szybką deklarację. Możliwe jest zgłoszenie się na więcej niż jedną imprezę.

Organizatorem wydarzeń jest Województwo Małopolskie/ UMWM.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 12/ 29 90 813 oraz 12/ 29 90 736 oraz 883-354-694

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?