Konsultacje Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

W terminie od dnia 25 września do dnia 6 października 2015 roku w 5 miastach Małopolski odbędą się spotkania w sprawie konsultacji wojewódzkich dotyczących projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów działających w sferze działalności pożytku publicznego z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego oraz wadowickiego spotkanie odbędzie się 6 października 2015 r., w godz. 16.30 – 18.30, w auli św. Wawrzyńca Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu (ul. J. Nojego 2B).

Termin zgłoszeń na spotkanie do: 02.10.2015 r.

Informacje nt. konsultacji, w tym Regulamin i Formularz konsultacji, znajdują się pod adresem: http://malopolskie.pl/Wspolpraca/ngo/?id=14890

Bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: bo@umwm.pl. Ze względu na zbieranie potwierdzeń na wszystkie spotkania konsultacyjne w Małopolsce w jednej skrzynce pocztowej, w mailu prosimy podać: miejsce konsultacji, termin, e-mail oraz liczbę osób chcących uczestniczyć w spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy.

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?