Konkurs w Lipnicy Murowanej w towarzystwie Małopolskiej Sieci LGD

Jak co roku w Niedzielę Palmową w Lipnicy Murowanej odbędzie się Konkurs Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego im. Józefa Piotrowskiego. Podczas tegorocznej, 57. edycji Wydarzenia, towarzyszyć mu będą dodatkowe atrakcje, o które zadbają Małopolska Sieć LGD oraz LGD Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku”.

W powiecie bocheńskim rywalizacja o wykonanie najpiękniejszej palmy ma już blisko 60-letnią tradycję. W tym czasie lokalny konkurs przerodził się w wydarzenie, na którym można nie tylko podziwiać efekty rękodzieła artystycznego, ale spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Tegoroczna edycja, dzięki obecności przedstawicieli MS LGD obfitować będzie w wiele atrakcji dla małych i dużych uczestników Wydarzenia. To także okazja do zgłaszania pomysłów na rozwój regionu oraz rozwiązywanie problemów mieszkańców.

W najbliższą niedzielę warto przyjechać do Lipnicy Murowanej i odwiedzić stoisko Małopolskiej Sieci LGD oraz Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”. Tam w godzinach od 9.00 do 15.00 będą czekać ciekawe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Krzyżówki, gry, zagadki, konkursy, malowanie twarzy to tylko nieliczne z propozycji przygotowanych dla najmłodszych. Maluchy będą mogły także narysować, co chciałyby zmienić w swoim otoczeniu. Z kolei dorośli podyskutują o szansach na rozwój regionu. Swoje pomysły zgłoszą w konkursie pt.: „Mam Pomysł” za pomocą formularzy dostępnych na stoisku. Szczegółowe informacje dotyczące tej inicjatywy znajdują się pod adresem www.lgd.malopolska.pl. W trakcie Wydarzenia uczestnicy zapoznają się także z dotychczas zrealizowanymi projektami programu „Dobre Praktyki” i wybiorą najlepszy spośród nich.

Spotkanie jest skierowane do dzieci i dorosłych, w szczególności z obszaru działalności LGD Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku”, tj. gmin: Czchów, Gnojnik, Iwkowa, Łososina Dolna, Gródek nad Dunajcem, Lipnica Murowana i Laskowa. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Małopolskiej Sieci LGD oraz na dedykowanym profilu na portalu Facebook. Patronat medialny nad Wydarzeniem objęła TVP Kraków.

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?