Konkurs dedykowany Wójtom i Burmistrzom – WUP Kraków

edukacyjnagminamalopolskiSzanowni Państwo,

Poniżej przesyłam korespondencję z WUP Kraków dotycząca konkursu na Edukacyjną Gminę Małopolski. Może warto włączyć się w tę akcję jako LGDy Małopolskie.
Przeczytajcie zasady konkursu:

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w Plebiscycie Edukacyjna Gmina Małopolski oraz konkursach dedykowanym małopolskim wójtom, burmistrzom oraz sołtysom. Celem Plebiscytu jest pokazanie, że wystarczy pasja i zaangażowanie aby uczenie się było ciekawe i nieszablonowe.

Wyłonimy Edukacyjną Gminę Małopolski 2016
Zapraszamy gminy wiejskie i miejsko-wiejskie do rywalizacji w Plebiscycie. Liczą się pasja, ciekawe pomysły, niecodzienne aktywności. Każda gmina województwa małopolskiego, która w okresie od 01.01.2015 r. do 31.08.2016 r. realizowała przedsięwzięcia edukacyjne angażujące mieszkańców i zachęcające do rozwoju ma szansę na zdobycie tytułu.
Zgłoszenie jest bardzo proste – należy wypełnić ankietę on-line i – jako uzupełnienie zgłoszenia – przesłać organizatorowi kilka zdjęć. Ankieta udostępniona jest na stronie www.pociagdokariery.pl. Zgłoszenia, w terminie do 18 października mogą przesyłać m.in. urzędy gmin, szkoły, ośrodki kultury, fundacje i stowarzyszenia.
Spośród wszystkich zgłoszeń Kapituła Plebiscytu wyłoni kandydatów do tytułu Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, na których mieszkańcy regionu będą mogli głosować od 24 października do 18 listopada.
Warto zawalczyć o tytuł Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, bo o zwycięzcy powstanie film, który zostanie wyemitowany w telewizji. Równocześnie suma punktów uzyskanych w Plebiscycie przez poszczególne gminy wchodzące w skład danego powiatu zadecyduje o tym, kto otrzyma tytuł Edukacyjnego Powiatu Małopolski 2016.
Szukamy Ambasadorów i Mecenasów Kariery.
Za każdym przedsięwzięciem stoi człowiek – inicjator, którego pomysły, praca i zaangażowanie są gwarancją sukcesu przedsięwzięcia. To człowiek, którego autorytet przyciąga ludzi i motywuje ich do angażowania się. To właśnie takich ludzi uhonorujemy w tym roku w ramach konkursów towarzyszących organizacji Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski 2016.
Tytuły Ambasadora Bilansu Kariery i Ambasadora Srebrnej Kariery przyznamy sołtysom, których inicjatywy wspierają rozwój zawodowy i osobisty oraz promują poradnictwo zawodowe.
Tytuły Mecenasa Bilansu Kariery i Mecenasa Srebrnej Kariery przyznamy wójtom lub burmistrzom, którzy aktywnie wspierają rozwój zawodowy i osobisty swoich mieszkańców.
Kandydaturę sołtysa, wójta lub burmistrza może zgłosić każdy – mieszkańcy, urzędy, instytucje gminne. Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada, na stronie www.pociagdokariery.pl.
Regulamin Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski, konkursów dla sołtysów, wójtów i burmistrzów oraz bieżące informacje nt. Plebiscytu i konkursów publikowane są w serwisie www.pociagdokariery.pl

Informacji na temat Plebiscytu udziela:
Anna Araminowicz, aaraminowicz@wup-krakow.pl, tel. 12 619 84 51
Katarzyna Lis, klis@wup-krakow.pl, tel. 12 619 84 55

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Ewaluacja zewnętrzna małopolskich lokalnych strategii rozwoju” mająca na celu identyfikację i ocenę efektów realizacji lokalnych strategii rozwoju 2014-2020 w województwie małopolskim zakończoną opracowaniem narzędzia wspierającego zarządzanie strategiczne lokalnych grup działania poprzez przeprowadzenie ewaluacji zewnętrznej w okresie maj-październik 2021 r., współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: opracowanie narzędzia dla 32 małopolskich lokalnych grup działania wspierającego zarządzanie strategiczne i prowadzenie polityki opartej na wiedzy, wykorzystującej doświadczenia z zakończonych interwencji.

Log in with your credentials

Forgot your details?