Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie"

Szanowni Państwo,serdecznie zapraszamy Państwa na organizowaną przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych konferencję projektu „Seniorzy aktywni społecznie”. Odbędzie się ona w Krakowie w dniach 8-9.12 br.Podczas konferencji zaprezentowane zostaną osiągnięcia projektu oraz dobre przykłady aktywizacji osób starszych z Polski, które – mamy nadzieję – staną się inspiracją do podobnych aktywności w Państwa środowiskach. Konferencja odbędzie się w hotelu Sympozjum w poniedziałek oraz we wtorek (wizyta studialna),ale można przyjechać dzień wcześniej, w niedzielę 7-go, gdzie będzie na Państwa czekać kolacja i nocleg.W ramach projektu pokryte zostaną koszty wszystkich świadczeń podczas pobytu oraz koszty dojazdu do i z Krakowa (do wysokości cen biletów komunikacji zbiorowej na danej trasie).Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na chwilę obecną prosimy zgłaszać po dwie osoby z jednej organizacjiZgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr 12 349 06 57 najpóźniej do dnia 1 grudnia br.Osoby zakwalifikowane na konferencję dostaną stosowną wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa.W załączeniu program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.

Plików:
Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" Program konferencji „Seniorzy aktywni społecznie”
Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" 2014-11-21 Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" 452.81 KB Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" 27 Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie"
Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" Zgłoszenie na konferencję „Seniorzy aktywni społecznie”
Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" 2014-11-21 Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" 406.73 KB Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie" 23 Konferncja pt. "Seniorzy aktywni społecznie"

 

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?