Fiszka projektowa

 Szanowni Państwo,
         W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016–2023 pragniemy zachęcić Państwa do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie LGD Gorce – Pieniny.
Opracowanie LSR stanowi podstawę do ubiegania się przez LGD Gorce – Pieniny środki finansowe z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Po zaakceptowaniu pomysłu na projekt przez Zespół ds. LSR oraz przeprowadzeniu konsultacji z autorami wybranych projektów, zostaną one uwzględnione przy konstruowaniu dokumentu LSR.

Wypełnioną fiszkę można przesłać na adres e-mail: biuro@leadergorce-pieniny.pl. Fiszkę projektową można również złożyć w siedzibie LGD w Krościenku nad Dunajcem, ul. Rynek 32 
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 18 262 35 90
LSR zostanie współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.                                                                                                                                        Zarząd LGD Gorce-Pieniny

Fiszka projektowaFiszka projektowaFiszka projektowa

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?