Efekty spotkań członkiń Koła Koronki Klockowej przy LGD

Warsztaty Koła Koronki Klockowej prowadzone są przez koronkarkę, Panią Monikę Dąbrowa. Na spotkania uczęszczają osoby zainteresowane praktycznym nabywaniem i pogłębieniem umiejętności z zakresu techniki koronki klockowej.

To kunsztowne rękodzieło, dla niektórych Członkiń jest sposobem na relaks oraz pasją będąca źródłem satysfakcji. Spotkania stanowią okazję do wymiany doświadczeń między uczestnikami oraz dyskusji o działaniach w ramach Koła.

W trakcie warsztatów powstały rozmaite serwetki, kołnierzyki, elementy zdobienia ubiorów, biżuteria, ozdoby świąteczne i wiele, wiele innych. Z tego powodu koronka klockowa to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale przede wszystkim dobry sposób na długie wieczory.

Jesteśmy dumni z Członkiń założonego przez LGD Koła, gdyż nie czekając na kolejne zajęcia cały czas pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności. Wielką przyjemność sprawia podziwianie efektów końcowych.

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Koła Koronki Klockowej przy LGD w dniach: 30 października, 13 listopada, 11 grudnia od godziny 11.00 w siedzibie LGD „Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie, przy ul. Focha 3.

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?