CO SIĘ DZIAŁO W KWIETNIU W KORONIE  UDZIAŁ W AGROTRAVEL ORAZ WALNE ZEBRANIE

GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
7:15 – 15:30CO SIĘ DZIAŁO W KWIETNIU W KORONIE  UDZIAŁ W AGROTRAVEL ORAZ WALNE ZEBRANIEW kwietniu br. członkowie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa brali udział w następujących wydarzeniach.

Udział w Agrotravel w Kielcach – 10-12.04.2015

W dniach 10-12 kwietnia b.r. nasze Stowarzyszenie wzięło udział jako wystawca w ramach wspólnego stoiska Województwa Małopolskiego podczas VII Międzynarodowych Targów Turystki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel 2015 w Kielcach.

Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce, która integruje branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski i Europy. Są one doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej na wsi oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki na obszarach wiejskich. Nasze Stowarzyszenie reprezentowała regionalna Karczma Rohatyna, która prezentowała produkt lokalny kiełbasę Lisiecką. Odwiedzający nasze stoisko mogli posmakować oryginalnych małopolskich wędlin oraz jabłek. Pani Zofia Sasnal z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, prezentowała natomiast  piękne wyroby rękodzielnicze m.in. szydełkowane parasole, serwety i ozdoby świąteczne. Oprócz tego można było się zapoznać z materiałami promocyjno-informacyjnymi dotyczącymi działalności naszego Stowarzyszenia oraz gmin wchodzących w skład naszej organizacji.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim wystawcom naszego stoiska, licząc jednocześnie na dalszą owocną współpracę w tym i w kolejnych latach.

CO SIĘ DZIAŁO W KWIETNIU W KORONIE  UDZIAŁ W AGROTRAVEL ORAZ WALNE ZEBRANIE

Sprawozdawcze Walne Zebranie członków SKPK – 15.04.2015

Dnia 15 kwietnia b.r.  w Zespole Szkół w Raciborowicach odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa, podczas którego zaprezentowano sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe z działalności stowarzyszenia w 2014 roku. Podczas spotkania zgromadzeni członkowie obejrzeli prezentacje dotyczącą stanu wykorzystania środków w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” oraz zrealizowanych przez stowarzyszenie projektów współpracy. Goście mieli także możliwość obejrzenia filmu powstałego w wyniku realizacji filmu z projektu współpracy „Grajmy i tańczmy razem”. Po udzieleniu absolutorium Zarządowi tematem spotkania były sprawy bieżące organizacji m.in. przyszłość w nowym okresie finansowania działania LEADER.

Dziękujemy za udział w zebraniu oraz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych związanych z tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.

CO SIĘ DZIAŁO W KWIETNIU W KORONIE  UDZIAŁ W AGROTRAVEL ORAZ WALNE ZEBRANIE
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android
Sklep App Store (IOS)
CO SIĘ DZIAŁO W KWIETNIU W KORONIE  UDZIAŁ W AGROTRAVEL ORAZ WALNE ZEBRANIE

Sklep Google Play (Android)
CO SIĘ DZIAŁO W KWIETNIU W KORONIE  UDZIAŁ W AGROTRAVEL ORAZ WALNE ZEBRANIE

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?