Ciekawa inicjatywa – Parkun w Chrzanowie

W dniu 27 czerwca 2015r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w inicjatywie Parkrun w Chrzanowie. Podczas cotygodniowego biegu ogólnego zorganizowana została rywalizacja dla najmłodszych biegaczy w wieku od 3 do 11 lat. W dwóch kategoriach wiekowych stanęło na starcie 22 zawodników. Składamy serdeczne gratulacje zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom życząc dalszych sukcesów i rozwijania swojej sportowej pasji. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” ufundowała nagrody dla wszystkich uczestników.

Parkrun to inicjatywa o zasięgu międzynarodowym a biegi Parkrun rozgrywane są niemal na wszystkich kontynentach i skupiają setki tysięcy biegaczy amatorów z całego świata. W ramach Parkrun wszyscy biegają dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem, bez względu na to, jakie ono jest. Do udziału w biegach parkrun zachęcamy biegające rodziny, seniorów oraz najmłodszych biegaczy.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych, cyklicznych biegach na dystansie 5 km organizowanych pod nazwą Parkrun Chrzanów. Całoroczne biegi z pomiarem czasu odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.00 w lesie w pobliżu leśniczówki Kroczymiech, nieopodal drogi 933 Chrzanów–Libiąż.

Aby wziąć udział w biegu parkrun należy dokonać rejestracji na stronie www.parkrun.pl/rejestracja a następnie wydrukować indywidualny kod uczestnika (kod paskowy z nazwiskiem oraz numerem uczestnika). Wydrukowany kod należy zabrać ze sobą na start biegu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.parkrun.pl/chrzanow

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?