Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego – Zagłosuj na nasze projekty!

Znamy listę zadań, które przeszły pozytywnie ocenę formalno-merytoryczną i zostały dopuszczone do głosowania w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Cieszymy się bardzo, iż wśród 152 projektów wybranych przez Urząd Marszałakowski Województwa Małopolskiego znalazły się projekty zgłoszone przez Stowarzyszenie tj.  – „Festiwal Doliny Karpia w powiecie wadowickim” o kodzie – PKWAK041 , „Festiwał Doliny Karpia w powiecie oświęcimskim” o kodzie – PKOSK042 oraz partnerski projekt subregionalny pn.: „Zachodnia Małopolska lubię to” o kodzie – SZACK019

O tym, które z projektów zostaną zrealizowane, zdecydują Państwo sami. Głosowanie rusza 18 czerwca i potrwa do 6 lipca. Dlatego też, zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na nasze projekty.

Mają Państwo do dyspozycji aż trzy metody, by wyrazić swoje poparcie dla danego projektu. Mogą zrobić to za pośrednictwem formularza internetowego, głosowania korespondencyjnego lub osobiście w agendach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Listę zwycięskich zadań poznamy 31 lipca. Warto dodać, że zadania z I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego będą realizowane najpóźniej do końca 2017 roku.  

Karty do głosowania oraz więcej informacji dotyczących I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego otrzymacie Państwo w biurze Stowarzyszenia Dolina Karpia, Zator ul. Rynek 2 oraz ze strony bo.malopolska.pl.

 

Zapraszamy do głosowania!


 


Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?