APLIKACJA MOBILNA „KORONA.MOJA MAŁA OJCZYZNA” – ZAPRASZAMY DO GRY!

GODZINY OTWARCIA
BIURA LGD:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
7:15 – 15:30APLIKACJA MOBILNA "KORONA.MOJA MAŁA OJCZYZNA"  - ZAPRASZAMY DO GRY!Aplikacja mobilna "Korona. Moja Mała Ojczyzna" to przeniesienie, opracowanej przez LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, gry planszowej do interaktywnej rzeczywistości. Aplikacja dostarcza turystom i mieszkańcom dodatkową moc wrażeń oraz zapewnia ciekawą przygodę łącząc świat rzeczywisty z wirtualnym. Dodatkowo zawarte w aplikacji opisy oraz zdjęcia sprawią, że turyści oraz mieszkańcy jeszcze lepiej zapamiętają historię i kulturę obszaru Korony Północnego Krakowa.
Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne Android oraz iOS, a wszyscy użytkownicy mogą zainstalować ją na swoich urządzeniach za darmo. Aplikacja działa w oparciu o nawigacje GPS.
Po ukończeniu gry uczestnicy mogą otrzymać nagrodę np. w postaci rabatów na lokalne produkty oraz usługi ufundowane przez firmy leżące na obszarze objętym przez grę.Poniżej dwa kody QR przekierowujące do instalacji aplikacji w markecie Google Play oraz App Store.

Sklep Google Play (Android)APLIKACJA MOBILNA "KORONA.MOJA MAŁA OJCZYZNA"  - ZAPRASZAMY DO GRY!Sklep App Store (IOS)APLIKACJA MOBILNA "KORONA.MOJA MAŁA OJCZYZNA"  - ZAPRASZAMY DO GRY!Aplikacja mobilna została sfinansowana przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.Aplikacja mobilna opracowana przez Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja objętego PROW na lata 2007-2013.Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

APLIKACJA MOBILNA "KORONA.MOJA MAŁA OJCZYZNA"  - ZAPRASZAMY DO GRY!

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?