29-30 sierpnia – weekend OTWARTYCH PRACOWNI na trasie SĄDECKIEJ Szlaku Rzemiosła!

29-30 sierpnia - weekend OTWARTYCH PRACOWNI na trasie SĄDECKIEJ Szlaku Rzemiosła!Zapraszamy na kolejny weekend warsztatów rzemiosła w ramach akcji OTWARTE PRACOWNIE, czyli cyklu wakacyjnych spotkań w pracowniach twórców Szlaku Rzemiosła Małopolski.  Tym razem spotykamy się na trasie sądeckiej Szlaku. To doskonała okazja do tego, by podejrzeć rzemieślników przy pracy i samemu spróbować swoich sił w rękodziele, posłuchać , jak to drzewiej bywało, spotkać się z rękodzielnikiem w miejscu gdzie mieszka i tworzy.

29-30 sierpnia - weekend OTWARTYCH PRACOWNI na trasie SĄDECKIEJ Szlaku Rzemiosła!W sobotę, 29 sierpnia zapraszamy do Nowego Sącza, na spotkanie z rzeźbiarzem Romanem Bielskim.  Pan Roman chętnie pokaże, jak wykonuje bogato zdobione ciupagi, a chętnie będą mogli spróbować własnych sił w wystruganiu własnej lipowej rzeźby.W niedzielę, 30 sierpnia spotykamy się w Świniarsku u bibułczarki Stanisławy Majdy. Róże, słoneczniki, drzewka szczęścia, koszyczki pełne polnym kwiatów – to wszystko i wiele innych rzeczy będzie można zobaczyć oraz spróbować zrobić samemu.
OTWARTE PRACOWNIE na Szlaku Rzemiosła – PLAN na weekend:

29 sierpnia (sobota), godz. 11:00 – 18:00

warsztaty rzeźbyprowadzenie: Roman Bielskiul. Dunikowskiego 40/BNowy Sącztel. 660 441 994

30 sierpnia (niedziela), godz. 11:00 – 18:00
warsztaty bibułkarstwa
prowadzenie: Stanisława MajdaŚwiniarsko 89 (gmina Chełmiec, k/Nowego Sącza)tel. 18 443 05 77, 503 464 978 Wstęp wolny.Prosimy o zgłaszanie przyjazdu grup, najlepiej bezpośrednio do twórców.

—Szczegóły i cały harmonogram Otwartych Pracowni: www. Szlakrzemiosla.plProjekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Wyślij Wiadomość

Sending

kapital2 (Custom)flaga ue z lewej strony (Custom)

Portal opracowany w ramach projektu „Teraz czas na Małopolską Sieć LGD”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

Projekt i wykonanie portalu OTELI

Log in with your credentials

Forgot your details?